20 Kasım 2012 Salı

Ne yaptım? Australian Pub'a Gittim!

Eşim ile ne zamandır burger krizimiz tutmuştu, uzun süredir yapmamız gereken bir düzine devlet dairesi işini tamamladıktan sonra öğlen olmuş ve biz kahvaltı bile yapmamıştık ki soluğu Australian Pub'da aldık.

Viyana'yı seyahat eden herkes mutlaka Stephans Katedrali'nin bulunduğu turistik merkez Stephansplatz'a gelir ki U1 ve U3 metrolarının ortak durağı olan bu alana ulaşım çok kolaydır. Crossfield's Austrialian Pub'da bu alanda olduğu için Viyana'ya yolunuz düşerse uğramalarınızı öneririm.

Nasıl bir yer mi bu yer?


Heryerde bu trafik levhalarından görebileceğiniz bir yer :)

Bizim The Mojor ve Farmer's Bacon olmak üzere burnumuzda tüten bu devasa burgeleri yediğimiz, 

ama bu çekirgelerden

ya da bunlardan da yiyebileceğiniz bir yer.

Bizim gibi Kasım-Aralık aylarında giderseniz heryerde olduğu gibi burada da bolca Christmas süslemeleri göreceğiniz,

Televizyonda her an Avustralya kanallarının açık olduğu ve tüm garsonların sizinle sadece İngilizce konuştuğu bir yer. 

Duvarlarda "no alcohol under 16" levhalarından göreceğiniz, tavan dahil olmak üzere her yerin ahşap olduğu ve ortalıkta kolayca bulabileceğiniz tebeşirlerle gözünüze kestirdiğiniz herhangibir yere birşeyler karalayabileceğiniz bir yer.

Duvarda Avustralya'ya özgü enstrumanlar, bumeranglar, köpek balığı tarafından ısırılmış sörf tahtası :) ve köpek balığı dişleri gibi enteresan objeler göreceğiniz salaş bir yer.Adres detaylarına buradan ulaşabilirsiniz, biz rezervasyon yaptırmadan gittiğimizden bir masanın boşalması için yarım saat barda bekledik. Gitmeden rezervasyon yaptırmanızı öneririm.

İyi eğlenceler :) 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder